24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Fontanny znów dały wielobarwny pokaz

„Światła wody” w Warszawie

1 maja ruszyła jedna z najbardziej popularnych atrakcji stolicy w sezonie wiosenno-letnim. Pokaz „Światła wody” rozpoczął sezon w Multimedialnym Parku Fontann!

Premierowy tej wiosny pokaz nazwano „Światła wody”. Inauguracja sezonu w Multimedialnym Parku Fontann odbyła się o godzinie 21.00 1 maja, czyli w niedzielę rozpoczynającą długi majowy weekend.

Czytaj także: Lublin szuka zarządcy nowej fontanny multimedialnej

Tym razem w świat kolorów, świateł i muzyki połączonych z wodnym pokazem widzów wprowadzi nas sam Bazyliszek. Jak piszą na Facebooku organizatorzy, to nie jedyna atrakcja. „Później w miejscach skrytych pod powierzchnią wody spotkamy Złota Kaczkę i czarodzieja, który steruje fontannami!” – chwalą się.

Multimedialny Park Fontann znajduje się na Podzamczu na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki na Nowym Mieście. Wstęp na pokazy jest darmowy, dlatego warto wybrać się wcześniej, by zająć miejsce. Pokazy w majówkę będą odbywać się będą o godz. 21 i potrwają 25 minut.

(facebook.com/Park-Fontann, warszawa.eska.pl)


 

fontanna

fontanna multimedialna

Warszawa

bazyliszek

park fonatnn

pokaz multimedialny

Redakcja 24 godziny
date_range 2 maja 2017 schedule 15:07
Gen. Koziej: wygwizdanie Lecha Wałęsy to plama całej wizyty Trumpa
Echa przemówienia prezydnta USA

– Bardzo się tym smucę, że partia rządząca zdecydowała się ściągnąć swoich działaczy z Polski po to, żeby gwizdali, wrzeszczeli na swoich przeciwników politycznych na oczach świata – mówił w programie „Więc jak?” w Nowa TV gen. Stanisław Koziej. W jego ocenie prezydent USA Donald Trump przyleciał do Polski „wyłącznie po to, żeby zrealizować swoje interesy”.

Redakcja 24 godziny
date_range 7 lipca 2017 schedule 09:55