24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Emerytki hawajskim tańcem powitały wiceministra

Podczas wizyty w Białymstoku

Hawajski taniec hula. Taniec piękny, pełen harmonii, który niesie moc uzdrawiania duszy i ciała. Ileż to spokoju musiało wyrażać oblicze wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego. Polityk tańcem emerytek z grupy „Sen Hawajów” został powitany na konferencji o bezpieczeństwie w Białymstoku.

To już kolejne dość oryginalne powitanie wiceministra Zielińskiego. Podczas obchodów Dnia Niepodległości w Augustowie na głowę wiceministra z helikoptera zrzucono konfetti. Kolorowe karteczki godzinami wycinali policjanci. Teraz Komendant Główny Policji wszczął w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

Na kolejne nietypowe powitanie wiceministra nie trzeba było długo czekać. Na konferencji o bezpieczeństwie osób starszych w Białymstoku, Zielińskiego powitał zespół emerytek. Tańczyły w rytm hawajskiej melodii.

(„24 godziny”)

24 godziny

policja

białystok

serwis informacyjny

minister

Redakcja 24 godziny
date_range 12 grudnia 2016 schedule 21:50
Świat jednoczy się z Wlk. Brytanią po zamachu w Londynie
Kolejne zatrzymania w związku z zamachem

Do stolicy Anglii płyną kondolencje z wielu krajów. Nocą w centrum miasta trwało czuwanie w hołdzie ofiarom zamachu. W tym samym czasie brytyjska policja zatrzymała w środkowej i północnej Anglii kolejne dwie osoby, które mogły mieć związek z atakiem. Funkcjonariusze podali też nowe informacje dotyczące zamachowca.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 13:22