24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Dziwaczne zdjęcia w sieci. Kto i dlaczego je zamieszcza?

Instagram pod lupą Adama Federa

Internetowe trendy potrafią zaskakiwać. Użytkownicy sieci zamieszczają w popularnym portalu Instagram zdjęcia, które mogą zadziwić nawet tych, którzy są przekonani, że widzieli już wszystko… tęczowe włosy, odsłonięte piersi, usta ułożone w „kaczy dzióbek” – to już było. Pojawił się jednak nowy trend – zdjęcia odsłoniętych w plenerze pośladków. Sprawie przyjrzał się reporter „24 godzin” Adam Feder.

Najnowszym trendem wśród użytkowników serwisu Instagram jest fotografowanie… pup. Pod hashtagiem #cheekyexploits możemy znaleźć prawdziwą masę pośladków, które w większości zostały sfotografowane na łonie natury. W jakim celu? Nie wiadomo dokładnie. Chyba po prostu czegoś równie absurdalnego jeszcze nie było.

Czytaj także: Uwaga projektanci! Adam Feder na tropie absurdów świata mody

Do tej pory szokować mogły m. in. zdjęcia wykonane bezpośrednio po stosunku seksualnym (#aftersex). Cel ich wykonania również jest trudny do sprecyzowania.

Adam Feder starał się ustalić, co kieruje ludźmi, którzy zamieszczają w sieci zdjęcia np. nieogolonych części ciała, lub tęczowych tostów z serem.

(„24 godziny”)

instagram

rozmaitości

adam feder

moda

trend

Redakcja 24 godziny
date_range 5 maja 2017 schedule 21:45