24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Dwa wypadki z udziałem busów. Są ofiary śmiertelne

Tragiczny początek tygodnia na drodze

Do pierwszego wypadku doszło ok. godz. 6 na trasie Myślibórz-Szczecin na drodze S3. Poszkodowanych zostało tam ośmiu mężczyzn jadących do pracy. Gorzej zakończyła się kolizja na trasie Puławy-Nałęczów – tam kierowca dostawczego mercedesa, który zderzył się z busem, zginął na miejscu. Rannych jest 11 osób.

Najpoważniej ranna osoba w wypadku niedaleko Myśliborza ma uraz kręgosłupa i złamane lewe przedramię. Pozostali mają obrażenia rąk i nóg. Nadal nie wiadomo, co mogło być przyczyną wypadku. Według ustaleń policji kierowca busa był trzeźwy. Według świadków, w pewnym momencie prowadzący pojazd stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi.

Śmierć na drodze

Tragicznie zakończyła się kolizja w miejscowości Rzerzyca-Kolonia, niedaleko Kazimierza Dolnego (woj. lubelskie). Kierowca dostawczego mercedesa zginął na miejscu, po tym jak auto czołowo zderzyło się z pasażerskim busem. 51-letni mężczyzna, pomimo akcji reanimacyjnej, zmarł na miejscu. Do wypadku doszło na trasie Puławy-Nałęczów. Wśród 11 poszkodowanych jest troje małych dzieci.

Czytaj także: Wypadek w Małopolsce: trzy osoby zginęły, jedna walczy o życie

Na miejscu, w celu wyjaśnienia tego, jak doszło do wypadku, pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

(„24 godziny”)

ofiary

śmierć

bus

poszkodowani

wypadek

Redakcja 24 godziny
date_range 24 kwietnia 2017 schedule 20:58