24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Debbie Reynolds zmarła dzień po swojej córce

Aktorka planowała pogrzeb Carrie Fisher

Nie żyje amerykańska aktorka Debbie Reynolds. 84-letnia gwiazda zmarła dzień po śmierci swojej córki, Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei w „Gwiezdnych wojnach”. Informację podał syn Reynolds, Todd Fisher.

„To prawda, ona jest już z Carrie”  – powiedział mediom Todd Fisher.

Debbie Reynolds została przewieziona do szpitala w Los Angeles w środę  – podejrzewano u niej udar. Karetka zabrała ją z domu jej syna, gdzie planowali pogrzeb Carrie.

Wśród największych ról Debbie Reynolds wymienia się m.in. jej udział w filmie „Deszczowa Piosenka” z 1952 roku. W 1964 roku aktorka została zaś nominowana do Oscara za rolę w filmie „Niezatapialna Molly Brown”.

W miniony wtorek w szpitalu w Los Angeles w wyniku zawału serca zmarła jej córka, 60-letnia Carrie Fisher, która przeszła do historii kina jako księżniczka Leia z „Gwiezdnych wojen”.

Więcej w materiale wideo „24 godzin”.

(pap.pl)

aktorka

carrie fisher

Debbie Reynolds

gwiezdne wojny

Redakcja 24 godziny
date_range 29 grudnia 2016 schedule 20:30
Anna Seniuk: żeby napisać książkę, trzeba mieć powód
„Nietypowa baba jestem” już w księgarniach

– Gro ciężaru spoczywało na córce, która to napisała. Właściwie, to ona jest autorem książki. Janek Nowicki powiedział, przeczytawszy ją: „no wiesz, to jest książka twojej córki, a Ty jesteś tylko pretekstem” – mówiła w „Tu i teraz” legendarna polska aktorka Anna Seniuk, która przyszła do Nowa TV m. in., aby opowiedzieć o swojej książce „Nietypowa baba jestem”.

Redakcja 24 godziny
date_range 10 marca 2017 schedule 09:08