24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Debbie Reynolds zmarła dzień po swojej córce

Aktorka planowała pogrzeb Carrie Fisher

Nie żyje amerykańska aktorka Debbie Reynolds. 84-letnia gwiazda zmarła dzień po śmierci swojej córki, Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei w „Gwiezdnych wojnach”. Informację podał syn Reynolds, Todd Fisher.

„To prawda, ona jest już z Carrie”  – powiedział mediom Todd Fisher.

Debbie Reynolds została przewieziona do szpitala w Los Angeles w środę  – podejrzewano u niej udar. Karetka zabrała ją z domu jej syna, gdzie planowali pogrzeb Carrie.

Wśród największych ról Debbie Reynolds wymienia się m.in. jej udział w filmie „Deszczowa Piosenka” z 1952 roku. W 1964 roku aktorka została zaś nominowana do Oscara za rolę w filmie „Niezatapialna Molly Brown”.

W miniony wtorek w szpitalu w Los Angeles w wyniku zawału serca zmarła jej córka, 60-letnia Carrie Fisher, która przeszła do historii kina jako księżniczka Leia z „Gwiezdnych wojen”.

Więcej w materiale wideo „24 godzin”.

(pap.pl)

aktorka

carrie fisher

Debbie Reynolds

gwiezdne wojny

Redakcja 24 godziny
date_range 29 grudnia 2016 schedule 20:30
Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością
W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:06