24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Czuję się jakbym zaczęła jakiś zupełnie nowy etap życia”

Edyta Górniak w „Tu i teraz”

– Jestem tak szczęśliwa. Dosłownie czuję się jakbym zaczęła jakiś zupełnie nowy etap życia. Takie proste rzeczy, które ludzie robią codziennie, mają dla mnie dziś olbrzymią wartość - nie do opisania tak naprawdę – przyznała Edyta Górniak w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu” Adrianem Nychnerewiczem. Piosenkarka od ośmiu miesięcy mieszka w Los Angeles ze swoim synem Alanem.

– To jest takie miejsce, które jest tak niezwykłe i codziennie inne, że każdego dnia jestem pod wrażeniem jego urody. Kolory i światło zmieniają się od rana do wieczora. To bardzo piękne miejsce, jesteśmy szczęśliwi, że możemy tutaj się budzić i tutaj zasypiać – powiedziała Edyta Górniak.

– W Polsce jedynym miejscem, gdzie mogłam odpocząć, był tak naprawdę dom, więc chowałam się po prostu do budynku. To, że tutaj zawsze mogę iść na spacer - sama lub z Alanem - to jest niesamowite. Boże, nie potrafię się ciągle nacieszyć, że mogę sobie wszędzie spacerować – stwierdziła artystka.

Czytaj także: Izabela Trojanowska: czasami trzeba iść na skos

Jak przyznała, pierwsza połowa jej dnia zawsze jest poświęcona Polsce i wszystkim tematom projektów, które są w niej wykonywane. – Staram się mieć takie pojedyncze dni, kiedy jestem wyłączona dla świata. To jest możliwe wyłącznie tutaj. Gdy przyjeżdżam do Polski, praktycznie jestem wyciśnięta jak cytryna – dodała rozmówczyni Adriana Nychnerewicza.

Mimo napiętego grafiku, Edyta Górniak zdradziła, że zaczęła pisać autobiografię - do czego kilkukrotnie się już przymierzała. – Staram się nie przepuszczać dni, żeby po prostu się tutaj lenić – mówiła artystka.

Edyta Górniak zapowiedziała także zbliżającą się premierę utworu nagranego w duecie z Donatanem.

(„Tu i teraz”)

los angeles

piosenkarka

Adrian Nychnerewicz

Edyta Górniak

Tu i teraz

wywiad

muzyka

usa

stany zjednoczone

Redakcja 24 godziny
date_range 16 maja 2017 schedule 10:06
Ryszard Kalisz: cały system zawiódł
Były szef MSWiA o działaniach po tragicznych nawałnicach

– Państwo PiS-owskie nie zdało egzaminu – tak Ryszard Kalisz komentował działania po gwałtownych nawałnicach, które w ostatnich dniach przeszły przez Polskę. W ocenie byłego szefa MSWiA „cały system zależny od najwyższej władzy politycznej zawiódł”. – To była nawałnica nieporównywalna z niczym innym, co mieliśmy w Polsce – dodał gość Jarosława Kulczyckiego na antenie Nowa TV.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 sierpnia 2017 schedule 09:05