24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością

W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

– Wszyscy się gdzieś tego spodziewaliśmy. Nikt z nas nie będzie żył wiecznie, ale nie zdawaliśmy sobie tak naprawdę sprawy, że ten dzień naprawdę nastąpi - i to tak szybko. Jeszcze w grudniu spotkaliśmy się na wigilijnym spotkaniu z całą ekipą, producentami. Właśnie pan Witold też obchodził swoje 90. urodziny, to było bardzo miłe spotkanie. Nic nie zapowiadało, że dosłownie parę miesięcy później będziemy się żegnać – wspominała Katarzyna Cichopek w rozmowie z Joanną Dunikowską.

Zobacz całość ostatniego telewizyjnego wywiadu Witolda Pyrkosza

– Mam wrażenie, że odszedł z tego świata spełniony - w życiu prywatnym i zawodowym – powiedziała aktorka na antenie Nowa TV.

Wybitny polski aktor Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia w wieku 90 lat. Grał z Katarzyną Cichopek w serialu „M jak miłość”, jednak na swoim koncie ma wiele charakterystycznych ról m. in. w takich produkcjach jak: „Janosik”, „Sami swoi”, „Stawka większa niż życie” czy „Vabank”.

„Nowa ja!” już po raz drugi!

Od 6 maja w każdą sobotę o godz. 15:45 na antenie Nowa TV będzie emitowana druga edycja programu „Nowa ja!”, który przedstawia wyjątkowe metamorfozy Polek.

– Sama formuła programu również przeżyła metamorfozę. To już druga edycja, zupełnie zmieniliśmy studio, zaprosiliśmy do współpracy innych ekspertów i mam wrażenie, że pokazujemy w zupełnie innym świetle te przemiany – zapowiedziała prowadząca programu, która nie kryje, że przepada za tego typu produkcjami. – Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, uwielbiam ich poznawać – dodała.

Jak sama przyznała, zadaniem gospodyni programu „Nowa ja!” jest bycie przyjaciółką bohaterek, aby łatwiej było im się otworzyć. – Staram się, żeby poczuły się w studiu bezpiecznie. To nie jest dla nich prosta sytuacja – oceniła Katarzyna Cichopek.

(„Tu i teraz”)

aktorka

śmierć

witold pyrkosz

aktor

katarzyna cichopek

nowa ja!

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:04