24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Chorzów: wspiął się bez zabezpieczeń na diabelski młyn

Nierozsądny śmiałek otrzymał mandat

Młody mężczyzna na początku kwietnia wspiął się na 40-metrowe koło diabelskiego młyna w Chorzowie. Swoje dokonanie nagrał i umieścił w sieci. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Śmiałek został ukarany mandatem.

Młody mężczyzna stworzył film (ze sobą w roli głównej) na którym pokazuje, w jaki sposób dostał się na teren Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie, a następnie wdrapał na jego najbardziej charakterystyczny punkt.

Internauci są podzieleni w ocenach. Jedni mówią o odwadze, drudzy o głupocie. Z kolei wesołe miasteczko mówi o wystąpieniu na drogę prawną przeciwko mężczyźnie i trwających pracach związanych m. in. z instalacją monitoringu, po których takie akcje nie będą już możliwe.

Czytaj także: Rodzina z Detroit zadziwiła świat

Incydent miał miejsce w pierwszą niedzielę kwietnia. Youtuber ze Świętochłowic wspiął się na karuzelę, która obecnie przechodzi modernizację. Wyczyny mężczyzny nagrywały dwie kamery.

Śmiałek wspiął się bez żadnej asekuracji na sam szczyt konstrukcji, następnie przeszedł kilka kroków. Na miejsce wezwano policję, nietypowy alpinista został ukarany mandatem.

Nagranie trafiło do sieci. Okazuje się, że to nie pierwszy tego typu wybryk mężczyzny. Wcześniej przykładowo wspiął się na komin jednej z kopalni.

(dziennikzachodni.pl, „24 godziny”)


 

chorzów

policja

ryzyko

śmierć

adrenalina

Redakcja 24 godziny
date_range 7 kwietnia 2017 schedule 21:06