24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Chciał zaimponować koleżankom… jednak je wystraszył

Więzienie za zniszczenie skrzynki elektrycznej?

18-latek z miejscowości Miastko (woj. pomorskie) chciał popisać się przed swoimi koleżankami. W tym celu kopnął w skrzynkę elektryczną, którą mijał. Niewykluczone, że konsekwencje tego czynu będą dla niego surowe, może bowiem odpowiadać za zniszczenie mienia. Grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

Komenda Policji Powiatowej w Bytowie opublikowała nagranie z monitoringu na którym widać, jak chłopak idzie ulicą w towarzystwie dwóch dziewczyn.

Młody mężczyzna nagle podbiega do skrzynki energetycznej i mocno w nią kopie. W urządzeniu doszło do zwarcia, poleciały z niego iskry. Pomimo późnej godziny, na ulicy zrobiło się zupełnie jasno – od niebieskiego błysku.

Czytaj także: Noworodek dusił się w samochodzie. Pomogła policja

Zarówno nastolatek, jak i towarzyszące mu dziewczyny mieli dużo szczęścia. Brawurowe zachowanie mogło kosztować ich bowiem nawet życie.

(„24 godziny”)

nagranie

monitoring

policja

prąd

Redakcja 24 godziny
date_range 22 marca 2017 schedule 21:30
Ogromna plantacja konopi zlikwidowana w Opolu
Zatrzymano dwóch plantatorów

Dwie spektakularne akcje policji wymierzone w hodowców marihuany na Dolnym Śląsku. W hali produkcyjnej w Opolu policjanci CBŚP zabezpieczyli 1000 krzewów konopi oraz sześć kilogramów gotowej do sprzedaży marihuany. Kolejne 30 kilogramów można było uzyskać z plantacji konopi, ukrytej w kompleksie leśnym na terenie powiatu średzkiego.

Redakcja 24 godziny
date_range 28 czerwca 2017 schedule 12:56