24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Była żona posła PiS napisała do niego psalm

„Zostaw nową żonę, wróć do mnie”

Anna Kamińska, była żona europosła PiS Mariusza Antoniego Kamińskiego wybaczyła mu zdradę. Poinformowała o tym, w dość nietypowy sposób. Napisała psalm, w którym nawołuje swego byłego męża, by... wrócił do niej i ich córek.

Europoseł Kamiński kilka lat temu zostawił swoją żonę i córki dla młodszej kobiety. Byli małżonkowie spotkali się przy okazji komunii córek. To dla Anny Kamińskiej miało być punktem przełomowym, które tknęło ją do wybaczenia zdrady i napisania psalmu.

- Mój psalm jest częścią szerokiego projektu Polska Parafialna. To moja osobista odnowa moralna, nowy etap w życiu – mówi Kamińska w rozmowie z se.pl.

O Kamińskiej było ostatnio głośno z powodu postulatów, by parlamentarzyści dopuszczający się zdrady małżeńskiej stawali przed Trybunałem Stanu.

religia

anna kamińska

psalm

mariusz kamiński

Redakcja 24 godziny
date_range 23 maja 2017 schedule 16:35
Kwestia uchodźców a polityka. Kto i dlaczego zmienia zdanie?
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

„Sprawy uchodźców powinny być nam, Polakom, szczególnie bliskie... nadanie statusu uchodźcy niespełna 300 osobom to zbyt mało jak na 40-milionowy kraj” – mówił w 2002 r. z mównicy sejmowej aktualny wiceprezes PiS Mariusz Kamiński. Dziś podejście tego polityka do przyjmowania uchodźców jest zupełnie inne. Tymczasem opozycja z jasną deklaracją ma problem.

Redakcja 24 godziny
date_range 3 lipca 2017 schedule 17:53