24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Była zdesperowana, apel o pomoc powiesiła na drzewach

Reakcja poznaniaków przeszła wszelkie oczekiwania

Samotnie wychowuje syna, jest chora, nie ma pracy i mieszka z dzieckiem w tragicznych warunkach. Jakby tych nieszczęść było mało, znęcał się nad nią mąż. Nie chcieli pomóc urzędnicy, więc wzięła sprawy w swoje ręce – napisała dramatyczny i wzruszający list.

„Moje życie to jedno pasmo nieszczęść” – tymi słowami zaczyna się list pani Patrycji. „Nie ma męża, bo znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Mieszkam w lokalu, który cały jest zagrzybiony i nie mam ogrzewania, przez to syn choruje. Ja sama jestem chora na raka (…) Bardzo proszę o pomoc, bo życie traci już dla mnie sens” – czytamy dalej.

Pani Patrycja prośbę o pomoc przywiesiła na kilku drzewach. Takiego odzewu się jednak nie spodziewała. Poznaniacy skrzyknęli się w internecie i dosłownie zasypują kobietę jedzeniem, ubraniami i innymi potrzebnymi do życia rzeczami.

Na Facebooku utworzono wydarzenie „Razem dla Patrycji i Maurycego”.

(„24 godziny”, epoznan.pl)

pomoc

wsparcie

poznań

Redakcja 24 godziny
date_range 13 stycznia 2017 schedule 20:34

W Chmielniku na Podkarpaciu pan Krzysztof chce zbudować dom, a właściwie dwa domy. Dach nad głową mają tam znaleźć wychowankowie domów dziecka i ...uchodźcy. Pan Krzysztof mówi , że ma wszystko czego potrzebuje, a teraz chce pomóc innym. Okazuje się, że zrealizowanie planu prawdopodobnie nie będzie jednak takie proste.

Redakcja 24 godziny
date_range 12 lipca 2017 schedule 16:16