24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„To był rok!” - podsumowaliśmy go dla Was!

Nasi prowadzący zaprosili wyjątkowych gości

31 grudnia to czas podsumowań. Beata Tadla i Jarosław Kulczycki wspólnie z zaproszonymi gośćmi rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach 2016 roku – zarówno tych smutnych, jak i wesołych. Przypomnijcie sobie czym żył świat w minionym roku!

Program Rodzina 500 plus, wyczekiwany przez ponad 20 lat Oscar dla Leonardo Di Caprio, Barack Obama z wizytą na Kubie, świetny występ Biało-Czerwonych na Euro 2016, ale też krwawy zamachy w Nicei i Berlinie, kryzys uchodźczy, Czarny Protest kobiet i wygrana kontrowersyjnego Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych oraz polski kryzys wokół Trybunału Konstytucyjnego.

Mijający rok obfitował w masę wydarzeń.

Te najbardziej istotne wydarzenia i trendy 2016 roku w Nowa TV podsumowali: Krystyna Kofta, Dorota Stalińska, Artur Barciś, Michał Piróg i Jarosław Kret.

Obejrzyj cały program!

(Nowa TV)

beata tadla

sylwester

jarosław kulczycki

Nowy Rok

Michał Piróg

Krystyna Kofta

Dorota Stalińska

Artur Barciś

Jarosław Kret

NOWA TV

Redakcja 24 godziny
date_range 31 grudnia 2016 schedule 20:30
Zabójca na wolności po trzech miesiącach aresztu. Zastrasza świadków?
Sprawa śmierci Damiana Maciejki w programie „Super temat”

Na sprawiedliwość rodzice Damiana Maciejki z Zakroczymia czekają już cztery lata. To wtedy chłopak został śmiertelnie dźgnięty nożem przed pizzerią w podwarszawskim Modlinie. Człowiek, który to zrobił, po trzech miesiącach wyszedł z aresztu. Proces trwa. W programie „Super temat” o sprawie dyskutowali Maciej Lisowski, twórca fundacji Lex Nostra i Krzysztof Kitajgrodzki, adwokat rodziny zmarłego.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 marca 2017 schedule 11:30