24h online
Brutalny napad na dziecko w Elblągu. Jest nagranie źródło: pixabay.com/WenPhotos

Brutalny napad na dziecko w Elblągu. Jest nagranie

Policja szuka sprawców

W Elblągu dwóch nieznanych mężczyzn napadło na 11-letniego chłopca, który do domu wracał z kiermaszu szkolnego. W sieci pojawiło się nagranie z napaści. Rodzina chłopca apeluje o pomoc w zatrzymaniu bandytów.

Na filmie widać, jak mężczyźni spychają chłopaka z roweru i zaczynają go bić. Nie mają dla niego litości. Okładają go pięściami i kopią po głowie. Według relacji świadków, bandytów spłoszyła przechodząca obok kobieta. Bandyci z osiedla odjechali ciemnym volkswagenem golfem.

 

Źródło: www.youtube.com/watch?v=rUSC-OKc_Sw

Chłopak trafił do szpitala. Jest mocno poturbowany. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo. W niedzielę wieczorem zatrzymano jednego z dwóch poszukiwanych mężczyzn.

(expresselblag.pl)

polska

policja

elbląg

bójka

napad

Redakcja 24 godziny
date_range 27 listopada 2016 schedule 17:27
Filipiny wypowiadają wojnę dilerom. Polała się krew
Ludzie zaczęli czuć się bezpiecznie

Krwawa noc na Filipinach – tylko w ciągu ostatniej doby zabito 25 osób. W poprzednią noc zginęły 32 w związku z akcjami policji mającymi na celu zwalczanie dilerów narkotykowych. Dzieje się tak, ponieważ prezydent Filipin zaraz po objęciu władzy zezwolił służbom na używanie broni wobec handlarzy bez ostrzeżenia. Krwawa batalia trwa tam od czerwca 2016 roku.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 15:17