24h online
Brat gwałcił siostrę. Dziewczynka zadzwoniła pod numer alarmowy źródło: Pixabay

Brat gwałcił siostrę. Dziewczynka zadzwoniła pod numer alarmowy

Dramat trwał kilka miesięcy

Dwudziestokilkuletni mężczyzna, który od dłuższego czasu gwałcił własną siostrę, trafił do aresztu. Wcześniej kilkuletnia dziewczynka zadzwoniła po pomoc. Sprawę bada prokuratura.

Podejrzany o pedofilię i zarazem brat ofiary został zatrzymany pod koniec lutego w Łodzi. Dwudziestokilkuletni mężczyzna jest pracownikiem ochrony w jednym z łódzkich sklepów.

Do interwencji doszło po tym, jak dziewczynka zadzwoniła pod numer telefonu alarmowego i zdradziła, do czego doszło. Według jej słów, brat miał ją wielokrotnie gwałcić – podaje „Dziennik Łódzki”.

Zobacz także: DZIĘKI PROWOKACJI ZATRZYMANO PEDOFILA

Według ESKA INFO Łódź, śledczy już badają sprawę, a zatrzymany usłyszał zarzuty przestępstw o charakterze seksualnym.

Prokuratura nie podaje szczegółowych informacji przez wzgląd na dobro dziewczynki. Mężczyzna pozostanie w areszcie przez trzy miesiące.

(łódź.eska.pl, SE.pl)

prokuratura

policja

łódź

pedofil

pedofilia

siostra

brat

Redakcja 24 godziny
date_range 7 marca 2017 schedule 13:27
Kamery w każdym policyjnym mundurze?
Zmiany od 2020 roku

Sprawę zmarłego Igora Stachowiaka poznaliśmy dzięki zapisowi z kamery w paralizatorze. Bez niego bylibyśmy skazani na domysły, a być może nawet mataczenie. W grudniu MSWiA zapowiedziało, że do 2020 roku każdy funkcjonariusz wychodzący na patrol będzie miał kamerę. Takie rozwiązanie sprawdziło się w wielu krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 maja 2017 schedule 16:36