24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Bójka na noże w Warszawie. Nie żyje 19-latek

Trzy osoby trafiły do szpitala

Tragedia na warszawskim Mokotowie. W Wigilijną noc dwóch napastników nożami zaatakowało grupę znajomych, która śpiewała na podwórku kolędy – podaje „Super Express”. Niestety 19-latka nie udało się uratować.

Jak informuje gazeta, ośmioro przyjaciół pod jednym z domów kultury przy ulicy Puławskiej piła alkohol. O godz. 3 nad ranem zaczęli się rozchodzić do domów, śpiewając przy tym głośno kolędy. W pewnym momencie na podwórku przy ulicy Bachmackiej 6 zostali zaatakowani przez dwóch napastników, którzy mieli noże.

Ranne zostały cztery osoby. Trzy cały czas walczą o życie w szpitalu. Czwartej osoby, 19-latka, nie udało się uratować. Chłopak wykrwawił się w drodze do szpitala.

Jednego z napastników, 25-letniego chłopaka, udało się już zatrzymać. Nadal trwają poszukiwania jego 27-letniego brata.

Więcej w materiale wideo „24 godzin”.

(„Super Express”)

awantura

policja

prokuratura

nożownik

Warszawa

mokotów

Redakcja 24 godziny
date_range 27 grudnia 2016 schedule 21:28
Filipiny wypowiadają wojnę dilerom. Polała się krew
Ludzie zaczęli czuć się bezpiecznie

Krwawa noc na Filipinach – tylko w ciągu ostatniej doby zabito 25 osób. W poprzednią noc zginęły 32 w związku z akcjami policji mającymi na celu zwalczanie dilerów narkotykowych. Dzieje się tak, ponieważ prezydent Filipin zaraz po objęciu władzy zezwolił służbom na używanie broni wobec handlarzy bez ostrzeżenia. Krwawa batalia trwa tam od czerwca 2016 roku.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 15:17