24h online
Bohdan Smoleń wraca do formy źródło: Fundacja Stworzenia pana Smolenia

Bohdan Smoleń wraca do formy

To zasługa Lucky

Jeszcze niedawno z Bohdanem Smoleniem było bardzo źle - artysta walczył o życie w szpitalu. Najnowsze wieści są takie, że czuje się coraz lepiej i ma znacznie więcej sił. Wszystko za sprawą pieska o imieniu Lucky.

Bohdan Smoleń przez ostatnie lata zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przeszedł m.in. cztery udary - ostatni w kwietniu tego roku. Aktor był całkowicie sparaliżowany, nie mógł mówić. Rehabilitacja nie przynosiła spodziewanych efektów. Niejednokrotnie tracił nadzieję i odmawiał ćwiczeń. Pojawiła się jednak nadzieja - artysta odzyskał radość.

„Pan Bohdan zażyczył sobie pieska, dostał go, jak tylko wrócił po czerwcowym pobycie w szpitalu do domu. Taki urodzinowy prezent” - powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Joanna Kubisa z Fundacji Stworzenia pana Smolenia. Dla artysty piesek rasy border collie stał się sensem życia. - Nazwany został Lucky, ponieważ pan Bohdan, jak go zobaczył, powiedział, że jest bardzo szczęśliwy - dodała Joanna Kubisa.

Artysta ponownie zaczął udzielać się w swojej fundacji. Pan Bohdan postanowił też, że jego piesek będzie miał towarzyszkę życia.

(se.pl)

 

pies

Bohdan Smoleń

Redakcja 24 godziny
date_range 21 listopada 2016 schedule 14:45