24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Bóg odebrał im rozum. Robią obywatelom wodę z mózgu”

Kornel Morawiecki o demonstracjach KOD-u

Kornel Morawiecki był gościem programu „Biało-czarne”. W rozmowie z Jackiem Prusinowskim komentował zaplanowane w całym kraju demonstracje organizowane przez KOD 13 grudnia.

- Tym demonstracjom towarzyszy hasło wypowiedzenia posłuszeństwa władzy. Jak na to patrze to jest to złamanie reguł demokracji. Demokracje to jest zgoda na rządy większości, a tutaj opozycja nie zgadza się na to co naród zdecydował – komentował Kornel Morawiecki.

W ocenie gościa Jacka Prusinowskiego, obecna opozycja jest antydemokratyczna. - To jest z ich strony szaleństwa. To wezwanie do demonstracji jest nieodpowiedzialne, to jest czarny PR, to jest robienie wody z mózgu. Moim zdaniem organizatorom bóg rozum odebrał – ocenił Morawiecki.

13 grudnia w całym kraju Komitet Obrony Demokracji ma organizować demonstracje sprzeciwiające się polityce Prawa i Sprawiedliwości, które ma większość w Sejmie.

(„Biało-czarne”)

demonstracje

jacek prusinowski

program publicystyczny

biało-czarne

KOD

kornel morawiecki

Redakcja 24 godziny
date_range 9 grudnia 2016 schedule 11:19
Trwa spór wokół bójki w Radomiu
KOD i Młodzież Wszechpolska wzajemnie się oskarżają

Kto kogo pobił podczas manifestacji KOD w Radomiu? To wiadomo, ale kto kogo sprowokował? Tu już są wątpliwości, a w każdym razie ma je minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak. Totalna opozycja robi wszystko, by szczuć na ulicach i w Radomiu też szczuła – mówił minister w Polskim Radiu, ale zapowiedział jednocześnie kontrolę w miejskiej komendzie, bo policja na miejscu była, ale w funkcjonariuszy powinno być więcej.

Redakcja 24 godziny
date_range 26 czerwca 2017 schedule 17:02