24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Bóg odebrał im rozum. Robią obywatelom wodę z mózgu”

Kornel Morawiecki o demonstracjach KOD-u

Kornel Morawiecki był gościem programu „Biało-czarne”. W rozmowie z Jackiem Prusinowskim komentował zaplanowane w całym kraju demonstracje organizowane przez KOD 13 grudnia.

- Tym demonstracjom towarzyszy hasło wypowiedzenia posłuszeństwa władzy. Jak na to patrze to jest to złamanie reguł demokracji. Demokracje to jest zgoda na rządy większości, a tutaj opozycja nie zgadza się na to co naród zdecydował – komentował Kornel Morawiecki.

W ocenie gościa Jacka Prusinowskiego, obecna opozycja jest antydemokratyczna. - To jest z ich strony szaleństwa. To wezwanie do demonstracji jest nieodpowiedzialne, to jest czarny PR, to jest robienie wody z mózgu. Moim zdaniem organizatorom bóg rozum odebrał – ocenił Morawiecki.

13 grudnia w całym kraju Komitet Obrony Demokracji ma organizować demonstracje sprzeciwiające się polityce Prawa i Sprawiedliwości, które ma większość w Sejmie.

(„Biało-czarne”)

demonstracje

jacek prusinowski

program publicystyczny

biało-czarne

KOD

kornel morawiecki

Redakcja 24 godziny
date_range 9 grudnia 2016 schedule 11:19
Prokuratura stawia zarzuty byłemu liderowi KOD
Mateusz K. przywłaszczył pieniądze

Były lider KOD Mateusz K. z będzie się tłumaczył z zarzutów przywłaszczenia pieniędzy. Oprócz niego, zarzuty postawiono także byłemu skarbnikowi KOD Piotrowi C. Sprawa dotyczy faktur wystawionych w 2016 roku przez firmę Mateusza K. na rzecz KOD. Obejmowały one koszty usług informatycznych, które w rzeczywistości nie zostały wykonane.

Redakcja 24 godziny
date_range 28 czerwca 2017 schedule 13:14