24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Bliscy pożegnali Daniela, ofiarę zabójstwa w Ełku

Zginął w sylwestrową noc z rąk Tunezyjczyka

21-letni Daniel, który został zamordowany w sylwestrowy wieczór pod barem z kebabem w Ełku, został pochowany się w środę w pod Grajewem (woj. podlaskie).

Pogrzeb Daniela odbył się w jednej z miejscowości pod Grajewem (Podlasie). Szczegóły ceremonii były trzymane w tajemnicy. Krewni zabitego prawdopodobnie obawiali się manifestacji i zamieszek.

Młody mężczyzna zginął w sylwestra z rąk 26-letniego obywatela Tunezji, który w Polsce pracował jako kucharz w barze z kebabem. Ofiarę miał w tym czasie przytrzymywać właściciel baru (obywatel Algierii). Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzut zabójstwa i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Sekcja zwłok mężczyzny wykazała, że najpoważniejszym z zadanych ciosów była rana kłuta klatki piersiowej, która sięgnęła serca i spowodowała masywny krwotok oraz niewydolność krążeniowo-oddechową.

W Nowy Rok w Ełku doszło do zamieszek z udziałem tłumu mieszkańców, którzy chcieli w ten sposób okazać swój sprzeciw wobec zabójstwa. Bar przed którym zginął 21-latek został obrzucony kamieniami i zdewastowany. Doszło do starć z policją w wyniku których zatrzymano niemal 30 osób.

(SE.pl)

ełk

zabójstwo

zamieszki

kebab

Redakcja 24 godziny
date_range 4 stycznia 2017 schedule 15:37
Szwecja: zamieszki w dzielnicy imigrantów
Są ranni

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy Sztokholmskiej dzielnicy Rinkeby. Doszło tam do zamieszek po tym, jak patrol policji zatrzymał na stacji metra poszukiwanego mężczyznę. Szwedzka policja potwierdziła, że użyła broni aby opanować sytuację.

Redakcja 24 godziny
date_range 22 lutego 2017 schedule 19:14