24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Bliscy pożegnali Daniela, ofiarę zabójstwa w Ełku

Zginął w sylwestrową noc z rąk Tunezyjczyka

21-letni Daniel, który został zamordowany w sylwestrowy wieczór pod barem z kebabem w Ełku, został pochowany się w środę w pod Grajewem (woj. podlaskie).

Pogrzeb Daniela odbył się w jednej z miejscowości pod Grajewem (Podlasie). Szczegóły ceremonii były trzymane w tajemnicy. Krewni zabitego prawdopodobnie obawiali się manifestacji i zamieszek.

Młody mężczyzna zginął w sylwestra z rąk 26-letniego obywatela Tunezji, który w Polsce pracował jako kucharz w barze z kebabem. Ofiarę miał w tym czasie przytrzymywać właściciel baru (obywatel Algierii). Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzut zabójstwa i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Sekcja zwłok mężczyzny wykazała, że najpoważniejszym z zadanych ciosów była rana kłuta klatki piersiowej, która sięgnęła serca i spowodowała masywny krwotok oraz niewydolność krążeniowo-oddechową.

W Nowy Rok w Ełku doszło do zamieszek z udziałem tłumu mieszkańców, którzy chcieli w ten sposób okazać swój sprzeciw wobec zabójstwa. Bar przed którym zginął 21-latek został obrzucony kamieniami i zdewastowany. Doszło do starć z policją w wyniku których zatrzymano niemal 30 osób.

(SE.pl)

ełk

zabójstwo

zamieszki

kebab

Redakcja 24 godziny
date_range 4 stycznia 2017 schedule 15:37