24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Będzie kolejny sukces w Londynie? Kszczot i Lisek ze srebrem

Dziś szansa młociarzy

Choć wydawało się, że jest już zbyt daleko, był piorunujący finisz i wicemistrzostwo świata – Adam Kszczot po biegu na 800 metrów wiezie srebro z Londynu. Po taki sam krążek sięgnął tyczkarz Piotr Lisek. A jak to jest kiedy emocje już opadną i co robią medaliści mistrzostw świata po występie?

We wtorek nie obyło się bez problemów, ale ostatecznie nasi lekkoatleci Adam Kszczot i Piotr Lisek wywalczyli srebrne krążki.

Worek z medalami został otwarty na dobre w poniedziałek po zwycięstwie w rzucie młotem Anity Włodarczyk i zdobyciu brązu w tej samej kategorii przez Malwinę Kopron.

Czytać także: Złota Anita Włodarczyk triumfuje w Londynie. Brąz dla Malwiny Kopron

Polscy lekkoatleci nie powiedzieli jeszcze jednak ostatniego słowa. Z czterema medalami – złotym, dwoma srebrnymi i brązowym – zajmujemy czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

W środę przed szansą nasi młociarze: Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki.

(„24 godziny”)

lekkoatletyka

Adam Kszczot

lekkoatleci

londyn

Mistrzostwa Świata

Wojciech Nowicki

paweł fajdek

Piotr Lisek

Redakcja 24 godziny
date_range 9 sierpnia 2017 schedule 20:53
Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!
Sportowcy z Polski liczą na kolejne medale

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za dwa dni rusza 29. Letnia Uniwersjada. W Azji już jest 180-osobowa reprezentacja naszych sportowców. Wystartują łącznie w 14 dyscyplinach.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 16:55