24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Barbara Nowacka: kibicuję Biedroniowi

Wybory prezydenckie już w 2020 roku

– Bardzo kibicuję Robertowi Biedroniowi. Widzę, jak dużo mądrych i dobrych rzeczy robi w Słupsku. Naprawdę mam nadzieję, że - kiedy przyjdzie ten 2020 rok - będę mogła mu trochę pomóc – mówiła na antenie Nowa TV Barbara Nowacka, liderka stowarzyszenia Inicjatywa Polska i współprzewodnicząca Twojego Ruchu. Rozmówczyni Tomasza Sekielskiego komentowała m. in. ewentualny udział Roberta Biedronia w najbliższych wyborach prezydenckich.

– Z Robertem znamy się od bardzo wielu lat. Współpracowaliśmy jeszcze w połowie lat 90. tak naprawdę, kiedy się poznawaliśmy. Robert był wtedy zaangażowany w młodzieżową działalność polityczną, ja też – mówiła na antenie Nowa TV Barbara Nowacka. Jak dodała, bardzo ceni Biedronia.

Zobacz także: Barbara Nowacka m. in. o strategii politycznej PiS

– Skoro mieszkańcy Słupska nie interesowali się tym z kim Robert Biedroń sypia, nie sądzę żeby to był większy problem dla mieszkanek i mieszkańców Polski – oceniła liderka stowarzyszenia Inicjatywa Polska.

Rozmówczyni Tomasza Sekielskiego nie wykluczyła swojego udziału w wyborach na prezydenta Warszawy. – Bardzo poważnie myślimy o wyborach w Warszawie, ale też w wielu innych miastach – oznajmiła Nowacka.

(„Teraz ja!”)

Lewica

Barbara Nowacka

tomasz sekielski

teraz ja!

polityka

Redakcja 24 godziny
date_range 29 maja 2017 schedule 08:50