24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Astrolog o 2017 r. w polskiej polityce: rzeczy mogą wymknąć się spod kontroli

Czy grozi nam rewolucja?

– To będzie bardzo trudny rok dla Polski – przyznał w programie „Tu i teraz” dr Piotr Piotrowski – astrolog, Prezes Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. – Wszystko zmierza do jakiejś formy rewolucji albo takiego silnego napięcia – kontynuował gość Marka Czyża.

– Jeżeli byśmy pytali o to, czy można wierzyć w astrologię, to raczej powiedzielibyśmy za nestorem polskiej astrologii Leszkiem Szumanem, że wierzyć można w życie pozagrobowe, a na astrologii trzeba się znać – wyjaśnił dr Piotrowski. – To nie jest nauka, to jest system wiedzy – dodał.

Gość programu „Tu i teraz” przyznał, że „musi nastąpić pewien rodzaj przesilenia”. – To jest taki moment rzeczywiście niesłychanie groźny, w tym sensie też, że łatwo pewne rzeczy mogą wymknąć się spod kontroli. Też ludzie będą w ekstremalnych nastrojach - w jakich jeszcze nie byli – wyjaśniał astrolog.

Horoskop dla premier Szydło

– Albo ona powie „dość” i będzie chciała się z tego wyzwolić, albo jeszcze bardziej się zidentyfikuje z tą rolą pomazańca Jarosława Kaczyńskiego - jak o sobie mówi - i właściwie się gdzieś jeszcze bardziej zatnie – ocenił dr Piotr Piotrowski.

Co czeka prezesa PiS?

– Prezes Kaczyński miał w 2016 roku wyjątkowy dobry rok do rządzenia, do sprawowania kontroli, władzy – podsumował ekspert w dziedzinie astrologii. – Teraz to schodzi. W tym momencie u niego jest taki moment saturnowy, to jest taki czas właściwie trudny. Z jednej strony problematyczny - również zdrowotnie - i właściwie on będzie trochę tracił kontrolę. Będzie wywoływał w wyborcach, w swojej partii strach – przewidywał.

„Nieszczęśliwa” gwiazda Dudy

– Po wyjątkowo nieszczęśliwą gwiazdą on się urodził – ocenił dr Piotrowski. – To tak jakby zmierza do tego, że on ten urząd może stracić – dodał. W ocenie gościa Nowa TV, niewykluczona jest również sytuacja, kiedy prezydent straciłby swoją autonomię.

(„Tu i teraz” Nowa TV)

jarosław kaczyński

beata szydło

horoskop

przepowiednie

pucz

astrologia

polityka

Andrzej Duda

Redakcja 24 godziny
date_range 28 grudnia 2016 schedule 08:45