24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Anna Kamińska: w polskiej rodzinie dzieje się źle

Autorka „Psalmu żony niezłomnej w wierze” w „Więc jak?”

– W polskiej rodzinie dzieje się źle, mamy coraz więcej rozwodów, jest to właściwie fala rozwodów. Wystawiamy w niej nasze dzieci nie tylko na stres – powiedziała na antenie Nowa TV Anna Kamińska, polityk Polski Parafialnej. – Jak na razie Polska Parafialna jest ruchem, który budujemy od dołu – dodała Kamińska. – Jeżeli parlamentarzysta jest dzisiaj zdolny do rozbicia swojej własnej rodziny czy jest on zdolny do brania czynnego udziału w budowaniu naszego kraju? – pytała w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim.

Anna Kamińska przyznała, że jest pomysłodawczynią Polski Parafialnej, nie chciała jednak wymieniać nazwisk osób z którymi współpracuje. – Są to ludzie, który również widzą problem dzisiejszej rodziny. Chcielibyśmy coś z m. in. tym problemem zrobić – przyznała na antenie Nowa TV.

Działaczka przypomniała, że jej działalność zaczęła się od zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Zaostrzony Reżim Moralny w Parlamencie”, który przewiduje m. in. Trybunał Stanu i dożywotnie wykluczenie z parlamentu dla „zdrajców małżeńskich”.

– Dzisiaj jest więcej rozwodów niż budujących się małżeństw – powiedziała Kamińska. – Projekt (programu - przyp. red.) powstał po to, aby pokazać społeczeństwu, że jest problem w naszym kraju – mówiła rozmówczyni Sławomira Jastrzębowskiego.

Czytaj także: Mariusz A. Kamiński komentuje psalm byłej żony

– Jeżeli polska rodzina będzie słaba, to będziemy za chwilę słabym państwem – dodała.

Pod koniec maja opublikowaliśmy nagranie wyjątkowego utworu autorstwa Anny Kamińskiej. „Psalm żony niezłomnej w wierze” bije w sieci rekordy popularności.

– Mariusz, wracaj do domu. Ja ci wszystko wybaczam. Wiem, że nie jest Ci łatwo, sprawy zaszły za daleko (…) kim będziemy, jeśli odrzucimy naszą wiarę - bydlętami? Mariusz wracaj do domu – mówi w swoim psalmie Anna Kamińska.

– Jest to rozmowa z Bogiem – przyznała w programie „Więc jak?” liderka Polski Parafialnej. Jak dodała, nie zależy jej, aby Mariusz Kamiński skrzywdził swoją obecną partnerkę.

(„Więc jak?”)

zdrada

Sławomir Jastrzębowski

anna kamińska

więc jak?

mariusz kamiński

psalm

Polska Parafialna

rozwód

Redakcja 24 godziny
date_range 2 czerwca 2017 schedule 08:54
Jest decyzja Sądu Najwyższego ws. Kamińskiego
Sprawa zostaje w Trybunale

Mariusz Kamiński może być na razie spokojny. Sąd Najwyższy zawiesił postępowanie kasacyjne byłego szefostwa Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Sędziowie podjęli taką decyzję, ponieważ w sprawie Kamińskiego toczy się już postępowanie w Trybunale Konstytucyjnym i chcą poczekać na jego rozstrzygnięcie.

Redakcja 24 godziny
date_range 1 sierpnia 2017 schedule 15:11