24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

60 tys. zł na wyszkolenie marszałka Kuchcińskiego

Pora ocieplić relacje z mediami?

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński nie słynie z dobrych relacji z mediami – podkreśla portal SE.pl. Prawdopodobnie polityk chce zmienić ten stan rzeczy i dlatego zdecydował się na półroczne szkolenie w dziedzinie PR-u... bardzo drogie szkolenie.

60 tys. zł – tyle kosztuje szkolenie na które zdecydował się Marek Kuchciński. O sprawie pisze m. in. portal SE.pl, który powołuje się na twitterowy profil dane publiczne.

„Stałe doradztwo w zakresie współpracy i opracowywania strategii komunikacji medialnej dla Marszałka Sejmu RP oraz szkoleń i konsultacji dla współpracowników Marszałka(...)”– taką nazwę nosi usługa za którą zapłaci Kancelaria Sejmu z państwowych pieniędzy.

Czytaj także: Zdjęcie w makijażu obraziło marszałka Kuchcińskiego

Według nieoficjalnych informacji, za organizacją szkoleń stoi prywatna firma prowadzona przez byłą dziennikarkę Telewizji Polskiej.

(twitter.com, fakt.pl, SE.pl)

pis

sejm

marszałek sejmu

Marek Kuchciński

rząd

prawo i sprawiedliwość

Redakcja 24 godziny
date_range 16 marca 2017 schedule 21:25
Referendum szkolne. „Dopóki będzie rządziło PiS, nic z tym nie zrobimy”
Dorota Łoboda w programie „Teraz ja!”

– Chodzi o to, żeby wyrzucić nasze podpisy do kosza, wyrzucić 910 tys. podpisów obywatelek i obywateli pod wnioskiem o referendum szkolne – mówiła w Nowa TV Dorota Łoboda z ruchu „Rodzice Przeciwko Reformie Edukacji”, komentując skierowanie wniosku obywatelskiego do komisji sejmowej. Jak dodała, rząd chce to zrobić „pod osłoną nocy, żeby nikt tego nie widział”.

Redakcja 24 godziny
date_range 26 czerwca 2017 schedule 09:58