24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Huczne 25. urodziny „Super Expressu”!

Retransmisja uroczystej gali – niedziela, 21:30

Redakcja „Super Expressu” świętowała we wtorek urodziny. Gazeta od 25 lat gości w polskich domach. Często porusza ważne, kontrowersyjne i ludzkie tematy. Ćwierćwiecze istnienia to duży powód do świętowania. Na uroczystej gali byli wszyscy: od prezydenta, po gwiazdy filmu i muzyki.

Na początku był „Express Wieczorny”, później jeszcze doszedł „Express Poranny”. W pewnym momencie tytuły sprzedano do Fundacji Prasowej „Solidarność należącej” do ówczesnego „Porozumienia Centrum”. Prawie wszyscy dziennikarze w geście solidarności odeszli z gazety i założyli własną - „Super Express”. Pierwszy numer w nakładzie 40 tysięcy egzemplarzy ukazał się 22 listopada 1991 roku i było to weekendowe wydanie liczące 12 stron.

Doda

Super Express

Andrzej Duda

urodziny

Redakcja 24 godziny
date_range 23 listopada 2016 schedule 20:55
Korea Północna świętuje rocznicę urodzin Kim Dzon Ila
Zorganizowano... konkurs kulinarny

Chociaż od jego śmierci minęło ponad 5 lat, to Koreańczycy nadal świętują jego… urodziny. W Pjongjangu, stolicy Korei Północnej odbył się ogólnokrajowy konkurs gotowania. Wzięło w nim udział ponad 300 osób. Okazji do kulinarnych popisów dostarczyła siedemdziesiąta piąta rocznica przyjścia na świat Kim Dzong Ila.

Redakcja 24 godziny
date_range 10 lutego 2017 schedule 19:15