24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„24 godziny” dołączają do drużyny Owsiaka!

Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia. W tym roku Orkiestra zagra dla dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. „24 godziny” też postanowiły przyłączyć się do akcji!

W sztabach trwają gorączkowe przygotowania, ale w międzyczasie udało nam się odwiedzić dyrygenta Orkiestry Jurka Owsiaka i zapowiedzieć nasz udział w tegorocznym finale. Co przygotowaliśmy? W ramach wsparcia WOŚP będzie można wylicytować wyjątkowy dzień spędzony w redakcji „24 godzin”. Zadbamy o to, żeby nie zabrakło atrakcji!

100 tysięcy wolontariuszy w całej Polsce – to oni już wkrótce wyjdą z puszkami na ulice by zachęcać do pomocy. Blisko 1700 sztabów w kraju i za granicą próbuje dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Na aukcję WOŚP darczyńcy przekazali już kilkanaście tysięcy naprawdę ciekawych przedmiotów. Wśród nich są m. in. spinki do mankietów od prezydenta polski, fotografia pierwszej damy, która wita się z biskupami, która stała się internetowym viralem.

Finał imprezy już 15 stycznia. Tego dnia wszystko dosłownie musi zagrać.

Licytacja możliwa na stronie WOŚP.

(„24 godziny”)

jurek owsiak

pomoc

aukcja

WOŚP

Redakcja 24 godziny
date_range 6 stycznia 2017 schedule 20:29