24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

21-latek zasztyletowany w Ełku

Tragiczny finał sylwestra

Nie żyje 21-latek, który w noc sylwestrową został zaatakowany ostrym narzędziem w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie). Napaść miała miejsce po godz. 23 w centrum miasta. W spawie zatrzymano cztery osoby.

Tragedia rozegrała się w sobotę w okolicy jednego z lokali gastronomicznych przy ul. Armii Krajowej.

Wcześniej pomiędzy 21-latkiem, a grupką mężczyzn miało dojść do awantury. Chwilę później, tuż po godz. 23, chłopak miał zostać zaatakowany ostrym narzędziem. Niestety zmarł w wyniku odniesionych ran.

Policja potwierdziła, że mieszkaniec Ełku zginął na miejscu, ale na razie nie podała żadnych szczegółów w tej sprawie.

Komenda Powiatowa Policji w Ełku podała, że w prawie zatrzymano cztery osoby. W tej chwili funkcjonariusze badają okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

Przyczynę śmierci 21-latka prawdopodobnie jeszcze w niedzielę określi biegły patolog.

W okolicy miejsca, gdzie doszło do tragedii, zebrał się wzburzony tłum, który rzucał w stronę lokalu kamienie i petardy. Porządku pilnowali policjanci.

(Radio5, wspolczesna.pl)

sylwester

ełk

zabójstwo

śmierć

nóż

Redakcja 24 godziny
date_range 1 stycznia 2017 schedule 20:31
Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością
W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:06