24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

17-latka targnęła się na życie. Dlaczego?

Tragedia w woj. warmińsko-mazurskim

Nikola w grudniu skończyłaby 18 lat. Niestety, wcześniej targnęła się na swoje życie. Do tragedii doszło w niewielkiej miejscowości koło Olsztyna.

Nikola dzień przed samobójstwem była ze znajomymi na imprezie. Według niepotwierdzonej jeszcze przez śledczych wersji wydarzeń – ktoś miał podać nastolatce środek, po którym straciła świadomość. Wkrótce potem do sieci miały trafić kompromitujące ją zdjęcia i film.

– Po tej imprezie przyjechała i tak ją wzięło. Nie mogła sobie z tym poradzić – opowiada dziadek dziewczyny. Śledczy przesłuchali już rodzinę i znajomych. Zabezpieczyli też telefony komórkowe uczestników zabawy.

W trakcie sekcji pobrano Nikoli krew na zawartość alkoholu i innych środków odurzających, powołano także biegłych, ale wyniki będą znane dopiero za sześć tygodni.

Czytaj także: Nastolatek z Gliwic ofiarą gry Niebieski wieloryb

Nikola była bardzo lubiana w okolicy, miała wielu przyjaciół, angażowała się też w pomoc wolontariacką. – To była taka cicha dziewczyna, nic nie można złego powiedzieć – mówi sąsiadka. – Ja jeszcze nie mogę do siebie dojść, pół godz przed śmiercią ją widziałam. Nie mam słów – dodaje kobieta.

Dziewczyna w grudniu skończyłaby 18 lat.

(„24 godziny”)

nastolatka

samobójstwo

olsztyn

śmierć

Redakcja 24 godziny
date_range 10 maja 2017 schedule 21:36
Zmarł Janusz Głowacki
Miał 79 lat

Janusz Głowacki był znanym dramaturgiem, prozaikiem, autorem scenariuszy filmowych. Został nagrodzony prestiżowymi nagrodami literackimi, m.in. American Theatre Critics Association Award. O jego śmierci poinformowała żona, Olena Leonenko-Głowacka.

Redakcja 24 godziny
date_range 19 sierpnia 2017 schedule 16:48